לאפר עיניים במראה מודגש

מעושן. מנצנץ. מטאלי. מאט.
יש לנו בדיוק מה שאת צריכה כדי לגרום לעינייך לסובב ראשים (עם ריסים דרמטיים בהתאם).

הכיני את העפעפיים עם צללית בגוון בסיס בהיר, אותה תניחי מקו הריסים עד לעצם הגבה כדי להתחיל עם עפעף בגוון אחיד, להבהיר את אזור העין וליצור משטח חלק להנחת צלליות נוספות.

הדגישי את צורת עינייך עם צלליות בגוון אמצע על כל שטח העפעף עד לקפל; אפרי בתנועות הברשה קצרות על מנת למזג ולרכך את הצללית מעל שטח גלגל העין.

הניחי שכבות של צלליות בגימורים שונים- מאט, מנצנצת או מטאלית- להוספת עומק. צלליות מאט הינן האופציה הטובה ביותר שלך לקפל העפעף. כדי להעמיק ולהשיג מראה דרמטי יותר השתמשי בצללית מאט כבסיס לצללית מנצנת או מטאלית שתונח מעליה.

בחרי באייליינר בהתאם לאפקט הרצוי. לקו רך ומטושטש יותר, השתמשי בצללית אבקה כהה או עיפרון עיניים. למראה הדרמטי ביותר או כשאת רוצה איילינר גרפי ומדויק יותר, בחרי בג'ל איילינר או איילינר נוזלי.

תחמי את קו הריסים העליון והתחתון כדי להבליט את צורת העין שלך ולהעמיק את ההגדרה שלה. ודאי שהקו לאורך קו הריסים העליון חזק ועבה יותר מזה של הקו התחתון; זה יגרום לעיניים שלך לבלוט ולהמם באמת.

עבדי עם מברשת מסקרה בתנועות זגזוג קטנות עמוק משורשי הריסים העליונים כדי לפזר את כמות המסקרה המירבית לאורך קו הריסים ואז משכי כלפי מעלה לקצות הריסים כדי לכסות ולעגל כל ריס. הניחי שכבה אחת על הריסים התחתונים כדי להדגיש את העיניים.

This content contains code that should not be entered into CMS content.

Please remove the code and put it instead into templates and/or the site's CSS or Javascript files.

This code risks breaking the site's frontend display, breaking the CMS edit screen, and causing difficulties when localizing this content to another locale.